Наказ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога

28.01.2019   Administrator   Категорія: Документація

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №14

ІМ. Б.ЛЕПКОГО

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Клима Савура, 1, м. Тернопіль, 46022, тел.(0352) 24 34 26,

e-mail: admin_school14@ukr.net  Код ЄДРПОУ 14039939

24.01.2019                           Наказ                      №35 –о/д

Про оголошення конкурсного відбору на заміщення
вакантної  посади практичного психолога

У зв’язку із наявною вакансією практичного психолога  відповідно до «Положення про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №14 ім. Б. Лепкого

НАКАЗУЮ:

1. До 28.01.2019 року розмістити на сайті школи та на сайті  управління освіти і науки  Тернопільської міської ради оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади заступника директора школи з навчально-виховної  роботи початкової школи.

2. Конкурсній комісії, протягом тижня, після  завершення терміну подання заяв для участі у конкурсному відборі розглянути документи кандидатів та визначити дату засідання  для проведення співбесіди з претендентами та оприлюднити цю інформацію на сайті школи.

3. До 22.02.2019 року розмістити на сайтах школи та управління освіти і науки Тернопільської міської ради протокол комісії із пропозиціями щодо призначення кандидатів на посаду заступника директора школи з навчально-виховної роботи початкової школи.

4. Виконання даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Юрин С.М.

5. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою

Директор школи                                                             О.М. Добровольська