За чисте довкілля

03.04.2017   Administrator   Категорія: Новини

Відповідно до листа ТКМЦ НОІМ №140 від 20.03.2017р. у ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого проведено щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля». Метою даної акції є поліпшення екологічної ситуації в місті, формування екологічної культури школярів. З цією метою проведено різноманітні виховні заходи з природоохоронної тематики, а 01 квітня 2017р. у школі проведено день благоустрою. Учні старших класів разом із вчителем біології Стахурською В.П. та заступником директора з виховної роботи Юрин С.М. як завжди взяли активну участь у такому корисному заході: прибрано територію рідної школи, очищено клумби від опалого листя, сухої трави, прибрано спортивні майданчики.

До дому йшли втомлені але з гарним настроєм, адже виконано багато корисної та цікавої роботи! Учні нашої школи добре знають: Земля – наш рідний дім, тож збережемо її!