Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

21.02.2017   Administrator   Категорія: Новини

15 -17лютого 2017р. у ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого учні та педагоги увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні.

15 лютого учні 9 класу  побували в інтерактивному музеї бойових дій, де переглянули експозиції військових трофеїв, почули цікаві розповіді про тих людей, які воюють зараз на Сході. Свої враження від почутого і побаченого записали у книзі відгуків.

Виховні години для учнів 5-6 класів було проведено учнями 9-их класів біля шкільного куточка пам’яті «Герої не вмирають».

17 лютого 2017р. о 14.00год. в актовій залі школи з метою розуміння та глибокого сприйняття ідеї Революції гідності, формування компетентності патріота-громадянина на прикладах життя і вчинків учасників Євромайдану 2014р. для учнів 7-11 класів пройшов загальношкільний урок пам’яті «За Україну, за її волю». Гостем заходу був священнослужитель отець Василь Мокрицький, який нагадав учням про події на Сході, провів молитву за Україну. Учасники заходу: учні 8-Б класу.

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід