Шкільний фестиваль «Шевченкове слово у віках не старіє»

20.03.2017   Administrator   Категорія: Новини

З 09 по 14 березня 2017р. у ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого пройшов шкільний фестиваль «Шевченкове слово у віках не старіє».

Мета заходу: виховання патріотичних почуттів, любові до рідної країни, рідного слова, поваги та шани до великого Кобзаря.

Учнями школи була підготовлена літературна акція «Прочитай книгу про Тараса Шевченка і поділись враженнями».

Учні 5-10 класів підготували виставку малюнків «Т.Шевченко - сучасний погляд».

Для учнів 2-4 класів шкільні бібіліотекарі Фалендиш Л.Р. та Тернопільська М.Й., а також класовод 4-В класу Волянюк Н.І. підготували літературно-мистецьке свято «Живе під сонцем любові Шевченкова весна».

Учні 8 класів провели заочний квест «Ім’я Шевченка на карті Тернопілля».

Для учнів 5-6 класів вчитель української мови та літератури Снітовська Г.П. провела урок «Знайомство з Кобзарем».

Цікавим був  бібліотечний урок до  Дня  пам’яті  та  вшанування  Тараса  Григоровича  Шевченка у 1-А класі (класовод Теслюк Н.З.).

На завершення шкільного фестивалю учні 9 класів продемонстрували театральні дійства із творів Т.Шевченка.