Міжнародний день рідної мови

24.02.2017   Administrator   Категорія: Новини

21 лютого 2017р. з метою привернення уваги до збереження і розвитку лінгвістичної розмаїтості, зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності учні старших класів ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого написали «диктант єдності» на тему «Україна – наша земля, наша Батьківщина»

22 лютого 2017р. для учнів школи відбувся загальношкільний захід «О слово рідне! Хто без тебе я?», присвячений Міжнародному дню рідної мови. Захід підготували десятикласники спільно із вчителем української мови та літератури Мричко Галиною Олександрівною. Учні зробили повідомлення про історію виникнення  свята, натхненно читали поезію про мову, виявляли свої артистичні дані у гумористичних сценках, демонструючи фразеологізми, проводили конкурси серед глядачів: «Знайди український відповідник», «Слова – одежа для думок». Пісні, виконані  учасниками, підняли настрій глядачам, зарядили їх бадьорістю та енергією.

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід