День пам’яті Героїв Крут

01.02.2017   Administrator   Категорія: Новини

27.01.2017р. учні ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого відвідали  вечір пам’яті з нагоди 99-ї річниці бою під Крутами, який  відбувся в Українському домі «Перемога». Учениця 8-Б класу Бучинська Соломія під час даного заходу нагадала присутнім про  доблесть молодих людей, які десятки років перед нами мріяли і боролися за сильну Українську державу.

У бібліотеці ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого розміщено виставку бібліографічних матеріалів з історії подій, що увіковічнили подвиг Героїв Крут.

31.01.2017р. у школі пройшов загальношкільний захід до Дня пам’яті Героїв Крут. Учні мали можливість переглянути документальний відеофільм, який відтворював події тієї короткотривалої трагічної битви.

Класні керівники провели виховні бесіди «Трагізм і велич боротьби української молоді під Крутами».

Не дивлячись ні на що,  цей День назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї Батьківщини. День пам’яті Героїв Крут.