Наказ Управління освіти і науки Тернопільської міської ради "Закріплення та обслуговування території"

20.02.2019   Administrator   Категорія: Новини

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, upravl.osvita@ukr.net

 

 

Н А К А З

 

18.02.2019                                                                                     № 57

 

Про закріплення

території обслуговування

за закладами дошкільної

та загальної середньої освіти

на 2019-2020 навчальний рік

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 806, наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 9.01.2019 р. №2 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Закріпити території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти згідно з додатками 1, 2 (додаються).
  2. Керівникам закладів освіти:
    1. Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.
    2. Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайтах закладів.

2.3.   Розпочати приймання заяв про зарахування до закладу освіти з 01 березня 2019 року.

2.4.   Проводити систематичну роботу в інформаційній системі управління освітою (ІСУО) та підтримувати базу даних в актуальному стані.

2.5.   Щороку, не пізніше 05 вересня, вносити відомості в інформаційну систему управління освітою (ІСУО) про місце реєстрації та проживання учнів, які зараховані до закладу освіти.

3.      Методисту ТКМЦНОІМ Сенькову В.М. оприлюднити даний наказ на сайті управління освіти і науки ТМР.

4.      Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

Начальник управління О. П. Похиляк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заблоцька Ольга Ігорівна 528856

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

Тернопільської міської ради

від «_9_»січня 2019 р. № _2_

 

Перелік

територій обслуговування, закріплених за закладами середньої освіти Тернопільської міської ради

 

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А.Чехова (з 11 непарні, з 20 парні), Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька (з 17), Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І.Горбачевського, Ділова, Броварна (з 16 парні, з 23 непарні), пров. Броварний, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14), Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича

2

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М.Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (парні 2-14, непарні 1-23), Білецька (1–16), Я.Гніздовського, Я.Головацького,  С.Крушельницької (1-13), Ю.Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (від 22), М.Грушевського (парні), Руська (з 25), О.Кульчицької, Б.Хмельницького (1-17), Академіка О.Брюкнера, Ю.Федьковича, Січових Стрільців, М.Гоголя, Пирогова (1-14), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13)

4

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А.Чехова (непарні 1-9, парні 2-18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С.Качали, С.Крушельницької (з 14), Б.Хмельницького (з 18), І.Франка, Вояків дивізії „Галичина”

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей

№ 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, від 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (від 14 парні, від 47 непарні), М.Шашкевича (1-4), Багата, М.Паращука (2, 4), Д.Січинського

6

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка (6, з 8), Миру (8-13), Гетьмана П.Орлика (крім 1, 5), М.Драгоманова, Юності, С.Будного (10 – 18), пров. Цегельний

7

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9

імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи (з 7), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В.Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)

9

Тернопільська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського, Піскова, В.Стефаника, І.Богуна, А.Малишка (від 30), Глибока (з 51), Л.Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-14), І.Рєпіна (1 до перехрестя з Коновальця)

10

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського (крім 32), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру(1-7), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В.Винниченка, Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І.Мазепи (1-6), Гетьмана П.Орлика (1, 5), С.Будного (19 - 25), М.Карпенка ( 1-5, 7),

12

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21), Пирогова (з 15), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я.Стецька, Живова (з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й.Перля, Липова

13

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільськоїобласті

Лесі Українки (16, 18), О.Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця)

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15-27 (крім 16, 18)), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–89, 91)

15

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (1-9, з 26), Тролейбусна, бульвар Просвіти, Далека, Лучаківського (від перехрестя з Громницького до кінця)

16

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 102), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 2), 15 квітня (1 а, б,…, 2 а, б,…)

17

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (до 50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, Бордуляка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, В.Будзиновського, С.Чарнецького, С.Шагайди, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, Північна, М.Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, Галицька (1-32), пров. Галицький, Енергетична, Енергетична бічна, А.Малишка (до 29), М.Ломоносова (1-38), проспект Степана Бандери (1-44)

18

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 а, б,..), Братів Бойчуків (1, 3, з 15), проспект Злуки (з 55)

19

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (6, з 8), Київська (парні 2-14), Братів Бойчуків (5-13), Головацького, Смакули (1)

20

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Злуки (1-53), Б.Лепкого (1-5, 7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (від 33 до кінця), Над Яром

21

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 а, б,…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 2)

22

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П.Чубинського, М.Вербицького, Є.Коновальця, Бойківська, Лемківська, У.Самчука-бічна, М.Ломоносова (від 39), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 15), І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

23

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (1-37), Оболоня, В.Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М.Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М.Паращука (крім 2,4), Князя Острозького (1-20), Доли, Патріарха Мстислава

24

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Бенцаля, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Лісова, Підгірна

25

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (непарні), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П.Куліша (з 6), Тарнавського (з 32)

26

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (парні), бульвар П.Куліша (1 - 5), Овочева, Яреми, Смакули (крім 1)

27

Тернопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-6, крім 5), Володимира Великого (непарні), Полковника Морозенка

28

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (5, 7, 9, 12)

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області 

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького, І.Рєпіна (від перехрестя з Коновальця)

31

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 2-14), Героїв Крут

32

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа

І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90,92, 94, 98,100)

33

Кобзарівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Кобзарівка, с.Носівці, с.Городище, с.Вертелка, с.Гребля

34

Курівецька загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Курівці, с.В.Глибочок, с.Вороб’ївка

35

Чернихівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Чернихів, с.Малашівці, с.Іванківці, с.Плесківці, с.Глядки

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               С. В. Надал

Поділіться з друзями