Відкриття шкільної Спартакіади у ЗОШ №14.

16.11.2015   Administrator   Категорія: Для учнів

За вікном жовто-червоними барвами тихо крокує осінь. А у стінах Тернопільської ЗОШ №14 проводиться вже традиційне, щорічне відкриття шкільної Спартакіади, яка присвячена Дню захисника Вітчизни. Спортивне свято розпочинається урочисто – із виконання державного гімну. Спартакіада проводиться з метою залучення дітей до занять спортом, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і підготовки учнів до участі у наступних міських змаганнях.

Цьогоріч відкриття Спартакіади є особливим, адже воно відбувається у стінах спортзалу, який зайняв І-ше місце серед 100 кращих ЗНЗ України у загальному заліку Конкурсу «Краща Спортивна Зала».

На спортивне свято завітали й гості: Лило Василь Йосипович, Мазурик Василь Романович та Гірчак Ігор, які є давніми і хорошими меценатами та помічниками нашої школи. Та не просто прийшли, а  ще й принесли подарунки для учнів: футбольні та баскетбольні м’ячі, новенькі гімнастичні мати, волейбольні сітки, тенісні м’ячики і багато чого іншого. Також учнів привітав із відкриттям Спартакіади колишній вчитель фізкультури – Герасименко Олександр Павлович, який віддав багато років свого життя для того, щоб спортивний зал і майданчик були одними з найкращих в Україні.

А далі відбулися змагання з баскетболу 3×3 серед учнів 8 – 11 класів. І кожна команда хотіла перемогти, бути першою та найкращою. Свято завершилось нагородженням грамотами команд-переможців. Учні залишали спортзал із позитивними емоціями, хорошим настроєм, адже вони не лише гарно провели час, а й отримали необхідні і корисні подарунки.

19.10.2015.