Літературний вечір "Життя , мов спалах зорі..."

06.10.2015   Administrator   Категорія: Виховна робота

01.10.2015 року у ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого відбулось свято "Життя , мов спалах зорі...", приурочене 75-річчю від дня народження Василя Ярмуша, тернопільського поета-шістдесятника, людини, яка жила любов'ю до України. Вчителька української мови та літератури Кернична О.А., племінниця поета, розповіла про найтрагічніші сторінки його життя та прочитала деякі поезії письменника. До заходу долучились учні 9-А класу.

У гостях побував Іван Дмитрик - громадський, політичний та релігійний діяч, один із засновників Української Гельсінської Спілки на Тернопіллі, засновник комітету по захисту Української Греко-Католицької Церкви, співзасновник обласного "Меморіалу" і братства вояків УПА  "Лмсоня", вірний товариш В. Ярмуша.
Мета заходу: відновити в пам'яті учнів образ талановитого земляка Василя Ярмуша та його святе зерно - мужню і прекрасну поезію, прищіпити повагу до товариша і побратима Івана Дмитрика та до його творчості.