15 жовтня 2015 року в ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії, приурочений Дню захисника України і 73-й річниці створення УПА.

20.10.2015   Administrator   Категорія: Виховна робота

Мета фестивалю-конкурсу – вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі.

Учасники фестивалю-конкурсу – учні 5 – 11 класів.

На свято були запрошені військовослужбовці Національної Гвардії України з Тернопільської військової частини. Солдати (учасники бойових дій в зоні АТО) розповіли про події, які відбуваються в Донецькій і Луганській областях.

Учнівський колектив передав невеличкі пам’ятні сувеніри командирському складу військової частини: підполковнику Шершуну Віктору Вікторовичу та майору Ткаченку Руслану Володимировичу.

Відповідальна особа – заступник директора з виховної роботи Юрина С.М.